Mullet Mohawk

Mullet Mohawk

Mullet Mohawk

Mullet Mohawk– це співпраця Pavel Svimba та Scooterbaba. Вони обоє є активними членами електронного танцювально-музичного руху. Вони зустрілись в 2003, натхненні музикою Texas Faggott  і потрапили в один і той самий водоворот просторового часу. Так вони отримали натхнення і записали звуки мулетовського водовороту.

У них зайняло 8 років співпраці, щоб записати 8 трекiв альбому «Berghall Vortex», який ви можете завантажити безкоштовно з сайту  www.ektoplazm.com. Кожен трек відображає один з  мулетівських років минулого. Протягом цього часу вони активно подорожували навколо світу і випускали багато треків на  різних лейблах. Зараз цій історії вже 10 років з часу її початку і вона досі продовжується. 

Їх музика – це комбінація різних стилів,  гумористично-іронічно-серйозна подорож через час та простір до бергеліанського водовороту та за його межі.

В наш час хлопці більш сконцентровані на своїх сольних кар’єрах, але інколи вони грають Mullet Mohawk, тому що Mullet Mohawk діють на квантовому рівні, таким чином можна почути один тон на двох різних вечірках одночасно. Наприклад в травні 2013 була встановлена двохспіральна станція для передачі  в Японії та Україні. На фестивалi Dace of Shiva (Японія), один з членів Mullet Mohawk буде грати сет найкращої Mullet Mohawk класики, а інший буде синхронізовано грати одночасно в зелених лісах України на вечірці Калейдоскопье. Протягом цих сейшенів вони заведуть тебе до потаємного  і психодилічно-спугоделічного підземелля. Поки виконавці будуть барабанити в салонні двері, ти притримай своїх коней і дай вирости своєму мохавку, щоб бути готовим до транцедентального водовороту часу та простору Mullet Mohawk.


Откуда: 
Страна:
Finland
Релизы проекта
Нет данных о релизах данного проекта.
Добавить релиз
Треки вошли в релизы
Нет информации о релизах.
Добавить релиз
Миксы проекта
Нет информации о миксах.
Добавить микс
Принимал участие в мероприятиях
Флаер Название Датасортировать по иконкам Место Тип
КАЛEЙДОСКОПЬЕ:refresh 24/05/2013
forest
Город:
Киев
Страна:
Украина
Festival

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Это небольшой тест на вашу человечность
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Программа "Экзальтация"


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Скачать выпуск #0
Все выпуски программы в mp3
Все выпуски через торрент

Последние комментарии

Последнее на форуме

Рассылка PsyShine

Будьте в курсе наших последних новостей!

RSS-материал

Psychic Radio Station


Сейчас играет:

PsyShine в сети

Популярные категории

Популярные статьи

Вход в систему