The ВЙО

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення гурту The ВЙО в м. Кобеляки, Полтавської обл. у 1991 році. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Протягом 10-річного існування гурту музиканти періодично розходилися, сходилися, до них приєднувались інші учасники. В 1995 році "The Вйо" стали лауреатом "Червоної рути" із задиркуватою піснею "Ганджа".

Пік популярності їх музики припав на часи співробітництва з мистецькою агенцією "Територія А" і ротації кліпів у однойменному хіт-параді. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і "так добре розмовляє по-нашому" від народження. Саме в ті часи пісня "Зорі" ("Кожен з нас щось може...") стала маніфестом українських растафарі.
В 2000 му році гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура, як автор, співпрацює з провідними українськими музикантами
(О. Пономарьов, Н. Могілевська), Мирослав Кувалдін розпочинає кар'єру телеведучого (М1) і записує сольний альбом "Зеркало Мира".
Сьогодні переконуємось, що артисти, відкриті в 1997—1999-х роках "Територією А", вже стали предметом легкої ностальгії за музикою дитинства одного покоління.
Для того, аби задовільнити тягу до ностальгічних переживань, музиканти гурту The ВЙО вирішили відновити свою концертну діяльність, про що було оголошено влітку цього року, на фестивалі аматорського мистецтва "Вйо, Кобеляки".
Також, було прийнате рішення про видання альбому "Ganja". До альбому увійшло 18 треків, записаних в період з 95 до 98 року минулого століття. Частину з цих пісень меломани могли вже чути на касетному альбомі "Вироби з пластмаси". З огляду чисельні прохання прихильників а також на те, що командою було знайдено і відреставровано близько 10 старовинних треків, які вважалися зниклими,музика гурту The ВЙО буде вперше видано у форматі лазерного диску (тим паче касетні магнітофони наразі раритет і велика рідкість)

Справжньою прикрасою альбому і логічною крапкою в творчості The ВЙО тих часів, стала пісня "Каляки-Маляки", написана на вірш "Полтавщині" заслуженого лікаря СРСР, академіка М.А. Касьяна (найвідомішого земляка гурту).


На сьогодні гурт The ВЙО це:

Мирослав Кувалдін — спів
Сергій Підкаура — гітара
Ілля Клімов — клавішні,секвенція
Сергій Чегодаєв — бас
Откуда: 
Город:
Киев
Страна:
Украина
Релизы проекта
Нет данных о релизах данного проекта.
Добавить релиз
Треки вошли в релизы
Нет информации о релизах.
Добавить релиз
Миксы проекта
Нет информации о миксах.
Добавить микс
Принимал участие в мероприятиях
Флаер Название Датасортировать по иконкам Место Тип
DreamForce: Vesnarium 01/05/2010
Труханов остров
Город:
Киев
Страна:
Украина
Open air

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Это небольшой тест на вашу человечность
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Программа "Экзальтация"


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Скачать выпуск #0
Все выпуски программы в mp3
Все выпуски через торрент

Последние комментарии

Последнее на форуме

Рассылка PsyShine

Будьте в курсе наших последних новостей!

RSS-материал

Psychic Radio Station


Сейчас играет:
Radio Resident: N'aam - Tidal

PsyShine в сети

Популярные категории

Вход в систему